Telefonický predajca - telekomunikačné služby

MDI.SK, s. r. o.

Miesto práce
Masarykova, Prešovský kraj, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
21.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda plus odmeny podľa plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných predajcov, komunikatívnych ľudí na aktívny predaj po telefóne.

Ak si komunikatívny/-a, baví ťa predaj a telefonovanie si pre nás ten správny človek!

Čo budeš robiť:
- telefonická komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi - spotrebiteľmi - ponuka a predaj telekomunikačných produktov a služieb
- profesionálne vedenie predajného rozhovoru,
- záznam a aktualizácia informácií v databáze, zisťovanie informácií, argumentácia, prezentácia, spracovanie objednávok
- po zaškolení a dobrých výsledkoch možnosť práce z domu

- zázemie stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív
- profesionálne školenie
- ponúkame trvalý pracovný pomer - plný alebo skrátený úväzok
- predaj atraktívnych produktov a služieb
- základná mzda a dodatočné odmeny podľa výkonu pri splnení plánu
- pravidelné zvyšovanie základnej mzdy pre stabilných zamestnancov

termín nástupu dohodou, osobné pohovory s vybranými uchádzačmi priebežne, možnosť práce v callcentre v Prešove, Bardejove, Vranove, Humennom, Michalovciach, Košiciach a v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenoť s telefonickým predajom výhodou
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- výborné predajné zručnosti
- samostatnosť, disciplína
- flexibilná a pozitívna osobnosť
- dobrá odolnosť voči stresu
- spoľahlivosť – denne podávať 100% výkon

Spoločnosť MDI.SK, s.r.o. sa venuje podpore predaja. Našou doménou je priama komunikácia a online riešenia.

Prevádzkujeme kontaktné centrum v Bratislave, Prešove a Vranove nad Topľou. Pridajte sa k nám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3063753  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda plus odmeny podľa plnenia plánu