Telefonický predajca / Telefonický prieskum

MDI.SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Prešov
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
28.09.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, základná mzda plus odmeny podľa plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnych ľudí na aktívny predaj - telefonovanie

Ak si komunikatívny/-a a baví ťa telefonovanie si pre nás ten správny človek!
- telefonická komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi - spotrebiteľmi - predaj telekomunikačných produktov a služieb
- telefonická komunikácia so zástupcami firiem - predaj / ponuka služieb a produktov pre firmy
- telefonický prieskum - realizácia dotazníkových prieskumov so spotrebiteľmi a zástupcami firiem
- vedenie rozhovoru, záznam a aktualizácia informácií v databáze, zisťovanie informácií, argumentácia, prezentácia, spracovanie objednávok

- zázemie stabilnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- mladý kolektív
- získanie pracovných skúseností v oblasti telekomunikácií, predaja, online obchodu
- profesionálne školenie
- dohľad nad operátorom a navigovanie na adekvátnu argumentáciu
- dlhodobá spolupráca
- profesionálny prístup
- základná mzda a dodatočné odmeny podľa výkonu pri splnení plánu

termín nástupu ASAP, osobné pohovory s vybranými uchádzačmi priebežne, možnosť práce v callcentre v Prešove alebo v Bratislave, po zaškolení možnosť pracovať z domu (potreba dobrého pripojenia na internet)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- výborné predajné zručnosti
- samostatnosť, disciplína
- flexibilná a pozitívna osobnosť
- dobrá odolnosť voči stresu
- spoľahlivosť – denne podávať 100% výkon

Spoločnosť MDI.SK, s.r.o. sa venuje komplexným službám v oblasti podpory predaja.
Pre našich klientov riadime predajné a marketingové projekty, vytvárame nové aplikácie, vytvárame a zabezpečujeme call centrové riešenia, budujeme vernostné programy a obchodné platformy. Pridajte sa k nám.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MDI.SK s.r.o.
Cukrová 14
811 01 Bratislava
ID: 2409691   Dátum zverejnenia: 22.9.2016