Sales Manager pre Start up marketingový projekt

MDI.SK, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna akvizičná činnosť zameraná na cieľovú skupinu pre jedinečný softvérový produkt
- vyhľadanie a stratégia oslovenia nových klientov, follow-up aktivity
- predaj jedinečného softvérového produktu a služieb spoločnosti
- vedenie prezentácií projektov, produktov a služieb pre klientov spoločnosti
- aktívna starostlivosť o existujúcich klientov a udržiavanie už existujúcich obchodných vzťahov
- vedenie databázy klientov
- príprava a spracovanie obchodných zmlúv s klientom

- zaškolenie a tréningový program pre rozvoj obchodných zručností
- priestor pre ďalší profesionálny rast
- široký priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie obchodného potenciálu
- motivujúce provízne ohodnotenie
- atraktívna práca v mladom a dynamickom tíme

Ak Vás táto ponuka oslovila a spĺňate v nej uvedené požiadavky pošlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis s vašou fotografiou a motivačný list e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osobné predpoklady pre aktívny predaj
- potenciál samostatne urobiť prezentáciu klientovi
- túžba naplniť svoje profesionálne ambície a presadiť sa
- flexibilta a trpezlivosť
- schopnosť dosiahnuť úspech svojou vytrvalosťou

Spoločnosť MDI.SK, s.r.o. sa venuje podpore predaja. Našou doménou je priama komunikácia a online riešenia.

Prevádzkujeme kontaktné centrum v Bratislave, Prešove a Vranove nad Topľou. Pridajte sa k nám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1975535  Dátum zverejnenia: 12.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém odmeňovania