Zámečník/ Svářeč

MDE MACHINEBOUW B.V.

Místo práce
Nizozemsko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozice budete zodpovědný za montáž a instalaci části konstrukcí pro kompletní stroje. Budete pracovat nezávisle na základě technického výkresu. Také součástí této práce je občas potřeba přizpůsobit součástky a další díly upravit pomocí stříhání, ohýbání, nastavení, řezání, broušení a řezání.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Zkušenosti se čtením výkresů

- Zkušenosti v oboru

- Znalost svařováním MIG/MAG

Co nabízíme

- Smlouva na dobu neurcitou

- Dobré vedení a práce v motivovaném týmu

- Samostatná pracovní pozice

- Zajištění ubytování

- Velmi dobré platové ohodnocení

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2999836  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.