Lakýrník

MDE MACHINEBOUW B.V.

Místo práce
Nizozemsko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme svojí vlastní lakovnu, kde se lakují MDE stroje naší známou modro-žlutou barvou.

Jako lakýrník pomáháte našemu stávajícímu lakýrníkovi s veškerou přípravou dílů, barev a dalších jednotlivých složek, které jsou potřeba pro lakování.

Hledáme někoho, kdo za sebou zanechá velmi dobrou práci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Zkušenosti v oboru,

- Ale predevším sháníme někoho velmi nadšeného a plného nasazení pro tuto pracovní pozici

- Kvalita je pro nas cislo jedna

Co nabízíme

- Smlouva na dobu neurcitou

- Dobré vedení a práce v motivovaném týmu

- Samostatná pracovní pozice

- Zajištění ubytování

- Velmi dobré platové ohodnocení

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2999835  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.