BMW Product Genius

MD-Bavaria Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 82, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď alebo podľa výpovednej lehoty zamestnaných uchádzačov
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná mzda + zložka závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie prezentácie vozidiel a testovacích jázd s klientmi
- vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníkov a odovzdanie informácii predajcom
- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi v anglickom jazyku slovne aj písomne
- vysoká odborná znalosť portfólia vozidiel BMW a príslušenstva
- cenové kalkulácie a konfigurácia vozidiel
- príprava vozidiel na prevzatie a odovzdávanie vozidiel zákazníkom
- starostlivosť o vystavené vozidlá
- telefonické oslovovanie klientov
- starostlivosť o existujúcu klientelu
- vytváranie leasingových ponúk
- administratíva evidencie vozidiel
- kontrola stavu vozidiel
- podieľanie sa na organizovaní marketingových aktivít spoločnosti
Viac informácii a video výzvu nájdete na odkaze: https://bmw-zilina.sk/pridaj-sa-do-timu

- zázemie stabilnej spoločnosti
- nadštandardné pracovné prostredie
- neustály odborný a profesionálny rast formou školení a tréningov
- skvelá práca pre milovníkov vozidiel, zvlášť BMW
- mladý dynamický tím
- najmodernejšie vybavenie pracoviska

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásiť.
Zašlite nám na email [email protected]:
1. Žiadosť o zamestnanie:
– uveďte pozíciu o ktorú máte záujem
– uveďte dôvody Vášho záujmu
– popíšte aspoň troma vetami Váš najsilnejší zážitok spoza volantu vozidla
2. Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe
3. V prípade, že ste z iného mesta prosím uvádzajte aj Vašu predstavu o bývaní
4. Fotografiu
5. Ako predmet uveďte: „BMW PRODUCT GENIUS“
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí poslali všetky požadované dokumenty a údaje (1,2,3,4,5).
V prípade, že sa Vám neozveme, vybrali sme iného uchádzača.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie
- profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie vždy a všade
- prozákaznícka orientácia
- zodpovednosť
- galantnosť, prirodzený šarm
- jazykové znalosti AJ potrebné
- zvládanie stresových situácii s úsmevom
- spoľahlivosť
- ochota na sebe pracovať

MD-Bavaria Žilina, s.r.o. pôsobí v Žilinskom kraji ako autorizované zastúpenie značky BMW už viac ako 20 rokov.

Ponúkame našim klientom komplexné profesionálne služby vysokej kvality:
Predaj nových vozidiel BMW, výkup a predaj jazdených vozidiel, predaj nových motocyklov BMW predaj originálnych náhradných dielov, podpora a predaj aj pre neznačkové servisy, predaj originálneho príslušenstva a módnej kolekcie BMW LifeStyle, pneuservis s možnosťou sezónneho uskladnenia kolies, ručné umývanie vozidiel, profesionálne čistenie interiérov a údržba exteriérov vozidiel, karosárske lakovacie práce.

Spoznajte aj Vy prestíž značky BMW a staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3137299  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixná mzda + zložka závislá od výkonu