Procesný inžinier - medzinárodná výrobná spoločnosť

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe komponentov
- Tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výrobný cyklus
- Analyzovanie všetkých častí výrobného cyklu za účelom optimalizácie výrobného procesu
- Zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu práce
- Zodpovednosť za náklady a rozpočet
- Dosahovanie stanovených operatívnych cieľov
- Správne zadanie pre výrobu a PPSV-dáta pre plánovanie a kalkulácie
- Overovanie kalkulácií výrobku (priame jednotkové náklady)
- Zhotoviteľnosť výrobkov ako základ pre sériovú výrobu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

medzinárodná spoločnosť zaoberjúca sa výrobou komponentov pre strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického, strojárskeho

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Ukončené vzdelanie technického/ekonomického smeru (stredné vyššie, VŠ)
- Dobrá znalosť angličtiny slovom a písmom alebo NJ, obzvlášť odborných výrazov
- Znalosti z oblasti priemyselného inžinierstva, logistiky a výrobnej techniky
- Viacročné praktické skúsenosti v kovospracujúcom priemysle
- Uplatňovanie metód Lean Management
- Skúsenosti s manažmentom údajov, resp. so systémami ERP

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2298412  Dátum zverejnenia: 6.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou