Pomocné práce v potravinárskej výrobe

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme pracovitých zamestnancov do potravinárskej výroby , ktorých hlavnou náplňou práce bude:
- baliace a manipulačné práce s mrazenými výrobkami
- pomocné práce pri balení výrobkov a pri ich uskladnení
- obsluha strojov a zariadení

- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť z výberu zmien podľa vlastného uváženia
- možnosť stabilného zárobku
- zaujímavé mzdové ohodnotenie

V prípade, že máte o danú pracovnú pozíciu záujem a spĺňate požiadavky, zašlite prosím svoj životopis na adresu denisa.lukackova@mcroygroup.
Spätne budeme kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich požiadavky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom mrazených výrobkov, nanukov, pizze, pečiva (hlboko zmrazené).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav - práca v stoji
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- práca na 12-hodinových zmenách ( 6:00- 18:00 ; 18:00-6:00)
- biely pracovný odev ( čisto biele tričko, nohavice, pevná biela obuv s bielou podrážkou )

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2287370  Dátum zverejnenia: 13.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore