Predavač/ka v bufete

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno, okres Malacky
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Predavača v bufete s miestom výkonu práce v Lozorne:

- samostatný predaj tovaru a teplých jedál, práca s pokladňou
- predaj teplého jedla a doplnkového sortimentu
- ošetrenie jedál dodávaných v teplej, chladenej, alebo inak konzervovanej forme, úprava jedál na tanieri
- príjem tovaru a jeho skladovanie
- práca s kreditným systémom
- účasť na inventúrach, hmotná zodpovednosť za hodnoty zverené k vyúčtovaniu
- vystavenie pokladničného dokladu
- práca s hotovosťou, denná uzávierka pokladne
- znalosť sortimentu tovaru
- dodržiavanie zásad predpísaného odevu, dodržiavanie bezpečnostných, hygienických a protipožiarnych predpisov
- upratovanie celého pracoviska, vrátane vykonávania sanitárneho upratovania na základe nariadenia manažéra prevádzky
- vykonávanie prác podľa príkazu nadriadených

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Reštaurácie, bary, jedálne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou
- ústretový prístup k zákazníkom
- komunikatívnosť a vysoké pracovné nasadenie
- spoľahlivosť, precíznosť a samostatnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2275186  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore