Pracovník vo výrobe (kontrolór) - Lozorno

Manuvia, a. s.

Autopriemyselný park Lozorno, okres Malacky, okres Levice, okres Nitra, okres Šaľa, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,5 €/hodina Brutto + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola výrobkov podľa pracovného postupu a podľa schválených štandardov (interiérové komponenty automobilov)
- Správna evidencia priebehu kontroly, správne označovanie kontrolovaných výrobkov
- Podieľanie sa na spokojnosti zákazníka kontrolou výrobkov včas a v požadovanej kvalite
- Vyplňovanie požadovaných písomných dokladov o
- Práca na hlavný pracovný pomer
- Práca na 12-hodinové zmeny
- Nočné zmeny
- Práca v autopriemyslenom parku LOZORNO
-DOPRAVA do zamestnania VO VLASTNEJ RÉŽII
- FYZICKY NENÁROČNÁ PRÁCA
- PRÍPLATKY A BONUSY

McROY Slovakia:
- Práca v stabilnej a zodpovednej personálnej agentúre
- Dodržiavané všetky pracovnoprávne náležitosti
- Rovnocenné podmienky s internými zamestnancami klienta
- Odvody hradené z plnej výšky mzdy
- Riadne a včas vyplácaná mzda

Užívateľský zamestnávateľ:
- Možnosť kariérneho rastu
- Fyzicky nenáročná práca
- Práca v príjemnom pracovnom prostredí
- Zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou nárastu
- Zaujímavá pracovná náplň

- Zázemie perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa vstupnou a výstupnou kontrolu kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť a dôslednosť
Precíznosť a schopnosť identifikovať rozdiely a chyby
Racionálne a samostatné myslenie
Užívateľská znalosť MS Office - výhodou
Znalosť AJ - výhodou
Vodičský preukaz sk. B - výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2264702  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,5 €/hodina Brutto + príplatky a bonusy