Plant Engineer

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za úspešnú implementáciu sériových zmien do výroby v požadovaných termínoch, požadovanej kvalite a pri dodržaní stanovených nákladov
- Vedie productivity workshopy (Kaizen), zodpovedá za optimalizáciu výrobných procesov v spolupráci s ostatnými oddeleniami
- Koordinuje činnosť procesných inžinierov na montáži a spolupracuje pri aktualizácii výrobnej dokumentácie, pracovných inštrukcii, FMEA, flow chartov, kontrolných plánov
- Spolupracuje s projektovými tímami na definovaní kritérií pre zadávanie špecifických výrobných zariadení a takisto pri preberaní výrobných zariadení do výroby
- Koordinuje nábehy nových projektov do výroby
- Poskytuje podporu pre projektové tímy pri vytváraní pracovných inštrukcii, na základe skúseností z výroby a na základe “plant best practices”
- Zodpovedá za aktualizáciu layoutov vo výrobnom závode
- Spolupracuje pri implementácii industriálnych projektov do výrobného závodu

Osoba na danej pozícii je zodpovedná za
- Akceptovanie nového technického zariadenia v zmysle platných noriem a určených štandardov v spolupráci s technickým manažérom
- Dodržanie všetkých interných predpisov, 5S
- Plnenie kritérií týkajúcich sa kvality, dodávania a produktivity
- Kontinuálne zlepšovanie procesov v danej oblasti a za zavádzanie opatrení na zvyšovanie produktivity
- Úspešné zavádzanie technických zmien v spolupráci s ostatnými oddeleniami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcou sa predajom a výrobou náhradných dielov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti podmienkou
- Znalosť druhého jazyk veľkou výhodou
- Dynamická osobnosť
- Líderské schopnosti

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2253209  Dátum zverejnenia: 12.2.2016