Java vývojár s nemeckým jazykom (Web Applications)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko
Termín nástupu
asap/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 miesto výkonu práce: Nemecko, neskôr Bratislava,
 vývoj interných aplikácií pre jedného z popredných svetových poisťovacích spoločností
sídliacich v Nemecku,
 byť súčasťou ambiciózneho vývojového tímu, v rámci multikultúrneho prostredia,
 prvých 6 mesiacov prebieha vývoj v Nemecku, následne potom z Bratislavy,
 do Nemecka je možné lietať týždenne alebo tam ostať cez víkend,
 hotelové ubytovanie ako aj týždenné spiatočné letenky sú plne hradené
zamestnávateľom (pondelok ráno smer Nemecko, štvrtok večer návrat z Nemecka)...

 dlhodobý profesijný rozvoj v priateľskej atmosfére s možnosťou internej rotácie,
 kooperatívne prostredie, skúsený a priateľský kolektív,
 nadpriemerná, konkurečná úroveň mzdového ohodnotenia,
 možnosť cestovania, možnosť home-office,
 pružná pracovná doba, kompenzácia nadčasov,
 firemné akcie, team-buildingy,
 káva, čaj a nealko, čerstvé ovocie a zelenina na pracovisku,
 parkovanie zdarma hneď vedľa pracoviska,
 výkonný HW a SW,

Informácie o výberovom konaní

sk.linkedin.com/in/ladislavkilian

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

 mladá IT spoločnosť pôsobiaca od začiatku roku 2015 na slovenskom trhu, zaoberajúca sa vývojom SW riešení na mieru, či už ide o desktopové, webové alebo mobilné aplikácie,
 spoločnosť ponúka zabezpečenie celého cyklu vývoja aplikácií, vrátane prototipovania, návrhu, vývoja, zabezpečenia kvality, testovania, správy, upgrade, údržby a podpory,
 spoločnosť zastrešuje zaujímavé a náročné projekty s globálnym dosahom pre medzinárodných klientov,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

 min. bakalársky stupeň VŠ vzdelania,
 min. 4-ročná skúsenosť s vývojom,
 nemecký jazyk – aktívne slovom aj písmom,
 Java / Java EE,
 Eclipse,
 objektovo orientované programovanie, UML,
 znalosť návrhových vzorov (napr. Extension Object Pattern, Adapter concept) výhodou,
 znalosť XML a SQL,
 DB systémy, napr. DB2, Sybase,
 JUnit Testing Framework, Mocking Frameworks
 HTML / CSS / Javascript
 JSF, Spring Web Flow,
 Portlet API,
 JBoss Application Server (EPP: JBoss Enterprise Portal Plattform),
 SWT (Standard Widget Toolkit)...

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2225108  Dátum zverejnenia: 1.10.2015