Hľadáme šikovných absolventov - Farmaceutov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Ihneď - Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500€ + Príspevok na ubytovanie, alebo cestovné !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon práce: Nitriansky kraj, 30 km od Nitry

Hlavné zodpovednosti :

- Dodržiavať všetky pokyny odborného zástupcu na poskytovanie lekárenskej starostlivosti.
- Pri výkone práce dodržiavať požiadavky správnej lekárenskej praxe v zmysle platnej legislatívy.
- Pomáhať plniť všetky úlohy pre plynulý chod lekárne v súlade s platným prevádzkovým poriadkom lekárne.
- Vyrábať individuálne pripravované liečivá podľa lekárskeho predpisu alebo žiadanky, resp. aj do zásoby vrátane plnenia, rozvažovania, balenia a označovania obalov liekov v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
- Vydávať lieky a zdravotnícke pomôcky, manipulovať s OPL a UL (omamno-psychotropnými látkami a určenými látkami) výlučne v súlade s platnou legislatívou.
- Zabezpečovať expedíciu liekov, riešenie inkompatibilít, interakcií, kontrolu dávkovania liekov.
- Vydávať zdravotnícke pomôcky, dietetické potraviny a doplnkový sortiment.
- Vykonávať výdaj liekov na recept aj bez receptu s odbornou informáciou pacientovi.
- Kontrolovať stav skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru lekárne.
- Kontrolovať kvalitu liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
- Kontrolovať správnosť uloženia a skladovania liekov a zdravotníckeho materiálu.
- Pomáhať pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne.
- Koordinovať práce farmaceutických laborantov.
- Starať sa o čistotu a hygienu na svojom pracovisku.
- V čase neprítomnosti odborného zástupcu zabezpečovať odborné úkony v plnom rozsahu.
- Poskytovať súčinnosť pri marketingových aktivitách zamestnávateľa.
- Plniť ďalšie úlohy a zadania podľa pokynov nadriadeného pracovníka v rámci zvereného druhu práce.

- Práca v stabilnej rastúcej spoločnosti
- Príjemná a priateľská atmosféra
- Podpora vzdelávania
- Možnosť kariérneho rastu
- Príspevok na ubytovanie alebo cestovné !!!

Zaujala Vás táto ponuka práce? Pokiaľ áno, zašlie prosím svoj štrukturovaný životopis vo WORDe aj s Vašou fotografiou na emailovú adresu : [email protected] . Ak Vás nebudeme kontaktovat do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvnom kole výberového konania daná prednosť inému kandidátovi.
Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Flexibilita
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Spoľahlivosť
- Príjemné vystupovanie a komunikácia s klientom

Budeme kontaktovať len kandidátov s FARMACEUTICKÝM vzdelaním !

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2148539  Dátum zverejnenia: 11.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ + Príspevok na ubytovanie, alebo cestovné !!!