Farmaceut s 2000€ štartovným!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Lučenec, okres Myjava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti
- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- koordinovanie práce farmaceutických laborantov
- zabezpečuje realizáciu marketingových aktivít v lekárňach a tieto koordinuje s nákupným oddelením
- pripravuje podklady na aktualizáciu web stránky spoločnosti
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti ako aj so zodpovednými magistrami v jednotlivých lekárňach
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

Náš klient ponúka štartovné vo výške 2000,-€ !
- prémia vo výške 500,-€ po ukončení skúšobnej doby
- ďalšia prémia vo výške 500,-€ po 6 mesiacoch
- 1000€ po ukončení prvého roku
- nákup voľnopredajných liekov a sortimentu v lekárni za nákupnú cenu
- motivujúca variabilná zložka mzdy
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť športového vyžitia mimo práce
- využívanie služby polikliniky ProCare za zvýhodnených podmienok
- finančná podpora kreditového vzdelávanie zamestnancov
-pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov
-plánovaný kariérny rast v rámci celej skupiny aj v zahraničí
-poplatok v komorách za našich kolegov hradíme na 100%
- príspevok na stravné lístky
- finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta, ktorý je najväčšou lekárenskou sieťou v kontinentálnej Európe , kde kladú dôraz na vysoko kvalifikované služby od skúsených profesionálov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
príjemné vystupovanie a komunikácia s klientom.
- schopnosť rýchlo sa učiť a napredovať
- zdravotný preukaz - nevyhnutnosť
- Budeme kontaktovať len kandidátov
s FARMACEUTICKÝM vzdelaním !

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2117338  Dátum zverejnenia: 9.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou