Produktový manažér pre SW riešenia

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletna podpora zvereneho portfolia SW rieseni a aplikacii (pre-sales podpora - obchodno - technicka)
• Hladanie novych trhovych prilezitosti, aktivne rozsirovanie produktoveho portfolia - hladanie novych aplikacii, hladanie vhodnych dodavatelov
• Riadenie dodavatelov specifickych produktov (3. stran)
• Spolupraca so zahranicim (zdielanie know-how, skolenia)
• Marketingova podpora predaja - predajne akcie, zakaznicke eventy
• Segmentacia a analyza trhu a konkurencie
• Poskytovanie odbornej podpory pri rieseni konkretnych obchodnych pripadov
• Vedenie produktovych skoleni a odbornych konferencii - internych a externych

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Prax ideálne na pozícii Product Manager, alebo konzultant v IT
• Veľmi dobrá orientácia v oblasti výp.techniky(HW i SW): operačné systémy, siete, tlačové jazyky, práca s dátami a databázami
• Obchodné myslenie, prozákaznícka orientácia
• Skúsenosti vedením školení
• Výborné komunikačné schopnosti
• VP sk. B
• AJ aktívne (prezentácia v ANJ, skolenia)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2115660  Dátum zverejnenia: 20.5.2015