Industrial Manager

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zavádzanie nových procesov do výroby ako aj nových výrobkov
- riadenie projektového tímu, tímu údržby
- vyhodnocovanie procesu výroby, návrh a implementácia zlepšovacích opatrení
-komunikácia so zákazníkmi, riešenie zákazníckych reklamácií
- schvaľovanie objednávok materiálu, dopravy
- asistencia pri zácviku a zaškoľovaní nového personálu
- komunikácia s inými oddeleniami

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť rozvíjať sa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
- skúsenosti v automotive priemysle podmienkou
- skúsenosti so zavádzaním nových výrobkov a procesov do výroby
- znalosť štandardov a nástrojov kvality (PPAP, APQP atď)
- znalosť dvoch cudzích jazykov a to v kombinácii: AJ, NJ, FJ
- skvelé plánovacie a organizačné schopnosti
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2102346  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore