CNC operátor – laser/ohraňovací lis - Nové Zámky

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Programovanie CNC ohraňovacieho lisu
• Obsluha CNC stroja za účelom výroby produktov z plechu
• Zodpovednosť za správnosť dielov vstupujúcich do výroby a za kompletné vykonanie pracovnej operácie
• Dodržiavanie pracovných postupov na základe platnej výrobnej dokumentácie

• Práca na trvalý pracovný pomer prípadne na živnosť v rastúcej spoločnosti so zahraničným kapitálom
• Pracovná zmluva na priamo – nie cez personálnu agentúru
• Prácu v dvojzmennej prevádzke
• Možnosť odborného rastu a práce na najnovších CNC technológiách
• Príjemné pracovné prostredie
• Pomoc pri relokácii do Nových Zámkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárenskej výroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

• Znalosť čítania technickej dokumentácie
• Prax na obdobnej pozícii na CNC ohraňovacom lise minimálne 1 rok
• Zodpovedný prístup k práci

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2088296  Dátum zverejnenia: 12.5.2015