Asistentka konateľa

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
04.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme asistentku riaditeľa/konateľa.

Náplň práce:
- kompletné vedenie a plánovanie agendy konateľa/riaditeľa
- vybavovanie telefonátov, plánovanie stretnutí a porád
- komunikácia s klientmi v slovenskom aj cudzom jazyku (anglicky a nemecky)
- preklady z nemeckého a anglického jazyka
- podpora Hr oddelenia v jeho aktivitách
- plánovanie služobných ciest ako aj kompletná administratíva s tým spojená
- triedenie a vybavovanie pošty

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- ďalšie benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na obdobnej pozícii min. 1 rok
- skúsenosti s prácou v HR/personalistike výhodou
- skvelé komunikačné a organizačné schopnosti
- aktívna znalosť anglického jazyka
-znalosť nemeckého jazyka výhodou
- znalosť balíka MS office
- reprezentatívnosť, zmysel pre detail, zodpovednosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2074685  Dátum zverejnenia: 8.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore