Vodič VZV - najlepšie podmienky v automotive na Slovensku s nástupom ihneď. Neplatný preukaz VZV obnovíme za vás!

Manuvia, a. s.

Trnava, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva prácu s premenami a prebaľuje diely
Napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav
Vykonáva prácu ako vodič VZV a vodič ťahača
Jazdí po určených trasách v pridelenom úseku
Nevyhnutnosť platného preukazu obsluhy motorových vozíkov – VZV trieda I., kategória „C“, „W1“
Zásobuje výrobné linky dielmi v čase a so zásadami logistiky
Podáva hlásenia o vzniknutých chybách
Manipuluje, vyprázdňuje, skladuje palety
Dodržiava bezpečnostné pokyny, pracovné štandardy a riadi sa predpismi spoločnosti

Odmena za nápady
Možnosť ubytovania
Stravné formou gastrolístkov v hodnote 3,15 EUR, možnosť stravovania v závodnej jedálni
Celoročný pitný režim
Možnosť kariérneho rastu

Každého záujemcu o túto pozíciu pozveme na osobný pohovor na najbližšiu pobočku McROY, ktorých je na Slovensku 8. Po úspešnom pohovore v McROY vás čaká zaujímavý výberový proces priamo u nášho klienta.

Tešíme sa na vás

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

ISTOTY, STABILITA, EFEKTÍVNOSŤ

Naším klientom je jeden z najväčších a najstabilnejších závodov vyrábajúci osobné a úžitkové vozidlá na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vek od 18 rokov
Manuálna zručnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilnosť
Ochota pracovať na zmeny - 3 zmenná prevádzka

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2052545  Dátum zverejnenia: 19.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac