Kvalitárka

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Autopriemyselný park DNV, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 650 eur/hodina brutto + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle obsadzujeme pozície
Náplňou práce:

- vizuálna a manuálna kontrola výrobkov v požadovanej kvalite
- evidencia výsledkov kontroly, označovanie kontrolovaných výrobkov

- práca na hlavný pracovný pomer
- pracuje sa na 12-hodinové zmeny vrátane nočných zmien (06,00 - 18,00; 18,00 - 06,00)

- práca v autopriemyslenom parku DNV
- DOPRAVA do zamestnania VO VLASTNEJ RÉŽII

McROY Slovakia:
- práca v stabilnej a zodpovednej personálnej agentúre
- dodržiavané všetky pracovnoprávne náležitosti
- rovnocenné podmienky s internými zamestnancami klienta
- odvody hradené z plnej výšky mzdy

Užívateľský zamestnávateľ:
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v príjemnom pracovnom prostredí
- Práca na hlavný pracovný pomer
- Zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou nárastu mzdy
- Zaujímavá pracovná náplň
- Príplatky a bonusy

- Zázemie perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle

Informácie o výberovom konaní

Pracovné pohovory sa uskutočňujú každú stredu o 9,00.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa vstupnou a výstupnou kontrolu kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť a dôslednosť
Precíznosť a schopnosť identifikovať rozdiely a chyby
Racionálne a samostatné myslenie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2014011  Dátum zverejnenia: 11.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 eur/hodina brutto + príplatky a bonusy