Dlhodobá brigáda pre študentov VŠ: Projektant silnoprúdových/ slaboprúdových rozvodov a technológií

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Bude upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*samostatné kreslenieelektrotechnických výkresov (blokových schém, pôdorysných výkresov a schém elektro rozvádzačov) silnoprúdových/slaboprúdových rozvodov a technológií v AOUTOCADe podľa pokynov nadriadeného projektanta
*slaboprúdové technológie: štruktúrovaná kabeláž, EPS, PSN a KV, MR, PTV
*kompletizácia a tlač projektov
*tlač a kompletizácia meracích protokolov
*spracovanie podkladov pre servisné oddelenie (funkčné skúšky, revízie, káblové knihy...)
*spracovanie a tlač popisných štítkov
*príprava výkazov výmer a rozpočtov z prjektových dokumentácií

- stabilná spoločnosť
- adekvátne platové ohodnotenie
- pri dobre podaných výkonoch možnosť spolupráce aj po štúdiu
- vynikajúca príležitosť získať prax v problematike už počas štúdia

Hľadáme šikovného, motivovaného študenta VŠ ideálne elektrotechnického zamerania, ktorému nebude robiť problém nakresliť napríklad zásuvku v AUTOCADe. Ide o dlhodobú brigádu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti projekcie a elektroinštalacií.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

*dobrá znalosť práce v AUTOCAD- nevyhnutnou podmienkou!
*študent 2,3,4 ročníka VŠ- elektrotechnická alebo strojárska fakulta

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2011814  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude upresnené na osobnom pohovore