Android Developer

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mobilné aplikácie pre platformu Android:
- programovanie,
- analýza,
- dizajn,
- testovanie,

- práca v dynamickom mladom kolektíve pri riešení implementácie rozsiahlych informačných systémov pre významné spoločnosti s použitím najmodernejších technológií a postupov,
- absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti,
- úžasná pracovná príležitosť a možnosť získať praktické skúsenosti v etablovanom softvérovom dome,
- prepracovaný systém benefitov – športové aktivity, celofiremné akcie, možnosť jazykového vzdelávania a pod...

Informácie o výberovom konaní

Dalsie aktualne pracovne ponuky dostupne na:
- sk.linkedin.com/in/ladislavkilian
- http://www.mcroygroup.com/sk/sk/pracovne-ponuky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Informačné technológie (Informačné technológie a telekomunikácie)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, technika, elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, odbor informatika, technika, elektrotechnika, IT, resp. študent končiaceho ročníka VŠ,
- znalosť objektovo orientovaných metodík vývoja informačných systémov,
- znalosť programovacieho jazyka JAVA,
- znalosť programovacích postupov pre Android,
- minimálne 3 úspešné Android projekty,
- znalosť HTML a skriptovacieho jazyka JavaScript,
- znalosť HTML, CSS, XML, SQL výhodou...

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1959656  Dátum zverejnenia: 17.12.2014