Vedúci ekonomického úseku

Manuvia, a. s.

okres Humenné, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a precízneho človeka so skúsenosťami v podvojnom účtovníctve s miestom výkonu v Humennom.

Hlavná náplň práce:

- Zodpovednosť za kompletné vedenie podvojného účtovníctva právnickej osoby
- Evidencia bankových výpisov, došlých a vyšlých faktúr
- Evidencia majetku a odpisov
- Evidencia pokladne
- Zodpovednosť za účtovné uzávierky
- Zodpovednosť za predkladanie daňových priznaní DPH, kontrolných a súhrnných výkazov
- Zodpovednosť za spracovnaie cestovných príkazov
- Sledovanie aktuálnej legislatívy, implementácia do praxe
- Analýzy a reporty ohľadom nákladov, výnosov, hospodárskych výsledkoch a stave majetku
- Komunikácia s daňovými úradmi a audítorskou spoločnosťou

- Seriózna práca na zmluvu pre stabilnú spoločnosť
- Základná mzda + odmeny

Kontaktovať budeme výlučne len tých kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky na danú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za záujem a porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient, pre ktorého je pozícia obsadzovaná je stabilnou spoločnosťou na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- VŠ alebo SŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Min.3 roky praxe v komplexnom účtovníctve (spracovanie účtovníctva práv.osoby od A po Z)
- Znalosť slovenských účtovných štandardov
- Zodpovedný prístup k práci
- Schopnosť pracovať samostatne
- Odolnosť voči stresu
- Zameranie na detail

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1941836  Dátum zverejnenia: 31.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri pohovore