Junior/senior obchodník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávať a oslovovať nových zákazníkov,
• priame oslovovanie zákazníkov
• udržiavanie a posilňovanie pozitívnych vzťahov so stálymi zákazníkmi,
• vytváranie a priebežná aktualizácia databázy,
• predaj produktov a služieb nášho klienta
• budovanie vlastného teamu a jeho manažovanie,
• vyhodnocovanie tréningových modelov a aplikácia získaných poznatkov v praxi,
• poskytovanie spätnej väzby - spolupráca s manažérom na osobnom a profesionálnom rozvoji.

Získate prácu v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Ako aj:
• motivačné finančné ohodnotenie,
• kvalitné zaškolenie,
• dynamickú prácu v akčnom kolektíve,
• firemné akcie,
• služobný telefón aj na súkromné účely,
• služobný automobil,
• nadštandardné finančné ohodnotenie progresívnym systémom.

Vopred ďakujeme za Vaše životopisy. Z kapacitných dôvodov však budú kontaktovaní len vybraní uchádzači. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Náš klient pôsobí v telekomunikačnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od vhodného kandidáta očakávame :
výborné predajné a komunikačné zručnosti,
schopnosť presvedčivo argumentovať, promptne reagovať na podnety,
kreativitu, schopnosť zaujať, samostatnosť
prijemné vystupovanie,
pozitívny postoj k práci za každých okolností.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1925232  Dátum zverejnenia: 26.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé motivujúce platové ohodnotenie