Pracovník vo výrobe - Lozorno

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Autopriemyselný park Lozorno, okres Malacky
Termín nástupu
01.09.2014
3.50 - 4.50 EUR/hodina, v závislosti od kvalifikácie, praxe a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola výrobkov podľa pracovného postupu a podľa schválených štandardov (interiérové komponenty automobilov)
- Úprava a obrábanie chybných dielov - brúsenie, pilníkovanie
- Správna evidencia priebehu kontroly, správne označovanie kontrolovaných výrobkov
- Podieľanie sa na spokojnosti zákazníka kontrolou výrobkov včas a v požadovanej kvalite
- Vyplňovanie požadovaných písomných dokladov o
- Práca na hlavný pracovný pomer
- Práca na 12-hodinové zmeny
- Nočné zmeny
- Práca v autopriemyslenom parku LOZORNO
- Doprava do zamestnania vo vlastnej réžii

McROY Slovakia:
- Práca v stabilnej a zodpovednej personálnej agentúre
- Dodržiavané všetky pracovnoprávne náležitosti
- Rovnocenné podmienky s internými zamestnancami klienta
- Odvody hradené z plnej výšky mzdy
- Riadne a včas vyplácaná mzda

Užívateľský zamestnávateľ:
- Možnosť kariérneho rastu
- Fyzicky nenáročná práca
- Práca v príjemnom pracovnom prostredí
- Zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou nárastu
- Zaujímavá pracovná náplň

- Zázemie perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa vstupnou a výstupnou kontrolu kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť a dôslednosť,
Precíznosť a schopnosť identifikovať rozdiely a chyby
Racionálne a samostatné myslenie
Užívateľská znalosť MS Office - výhodou
Znalosť AJ - výhodou
Vodičský preukaz sk. B - výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1828763  Dátum zverejnenia: 11.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.50 - 4.50 EUR/hodina, v závislosti od kvalifikácie, praxe a výkonu