Senior Designer

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiaciu v automobilovom priemysle, hľadáme kandidáta na pozíciu Senior Dizajnér.

Hlavné zodpovednosti:

- výborná znalosť 2D/3D konštrukčných metód plastových dielov v CATIA alebo Creo2
- konštrukčné metódy konektorov, kontaktov a plechov výhodou
- návrh koncepčných riešení pre interiérové osvetlenie vozidla
- vyhodnocovať produktové koncepty, vypracovať feasibility study, navrhovať design pre zákaznícke riešenia
- konštruovanie plastových dielov interiérového osvetlenia vozidla
- zodpovednosť za vývoj celého kompletu interiérového osvetlenia zloženého z viacerých plastových dielov
- vývoj nového interiérového osvetlenia
- zabezpečovať technickú spoluprácu s dodávateľmi a získavať expertnú podporu od dodávateľov pre oblasť navrhovaného konceptu
- spolupráca v rámci projektového tímu
- spolupráca s obchodníkom a projektovým manažérom v Nemecku na dennej báze
- skúsenosti s vedením projektov a menšieho konštrukčného tímu
- príležitostne prezentovať koncept na stretnutí u zákazníka
- zhodnocovanie výsledkov analýz FEA, mold flow
- zúčastňovať sa na vyhodnocovaní testov
- zúčastňovať sa na tvorbe FMEA

Práca v stabilnej spoločnosti
Motivujúce platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax minimálne 5 rokov skúsenosti s konštrukciou, automotive lightning business výhodou
Skúsenosti s prípravou 3D modelov v CATIA V5 alebo Creo2, skúsenosti s CAD systémami
Znalosť technických noriem, schopnosť koordinovať konštrukčný project, orientácia na zákazníka, zmysel pre detail, tvorivé myslenie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1823153  Dátum zverejnenia: 8.9.2014