Expedient (skladník)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Humenné
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného expedienta z HE (pripadne blizkeho okolia), ktorého náplňou práce bude:

• príjem výrobkov na expedičnú skládku, ich triedenie podľa druhu, sortimentu a jednotlivých zákaziek,
• evidencia výrobkov,
• zodpovednosť za predpísané balenie, paletizáciu a označenie zabalených výrobkov,
• vypracovanie baliacich predpisov na balenie podľa požiadaviek zákazníkov
• nakládka výrobkov,
• zodpovednosť za bezpečné uloženie a upevnenie nákladu a za hospodárne využitie kapacity dopravných prostriedkov,

Ponuka je BEZ UBYTOVANIA!

• seriózna, stabilná práca na zmluvu, hlavný pracovný pomer
• základná mzda + odmeny
• vernostný program
• nástup možný ihneď

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov s praxou, ktorí spĺňajú všetky požiadavky pre túto pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Slovenská spoločnosť pôsobiacia v oblasti výroby a predaja mäsových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s prácou v sklade a s expedícou NUTNÁ (min.2ročná prax ako expedient)
• platný preukaz na VZV, skúsenosť s obsluhovaním paletového vozíka
• skúsenosti s vedením skladového hospodárstva
• pracovitosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
• ochota pracovať na viaczmennej prevádzke, časová flexibilita (práca v noci)
• platný zdravotný preukaz
• hygienické minimum

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1819443  Dátum zverejnenia: 31.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou