Vedúci predajne, zástupca predajne

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Púchov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie predajne
Riešenie objednávok
Predaj mäsových výrobkov konečnému spotrebiteľovi
Obsluha pokladne
Pultový predaj

Seriózna práca na hlavný pracovný pomer
Základná mzda + odmeny

Pozície su obsadzované pre nášho klienta. Ďakujeme Vám za záujem, kontaktovať budeme výlučne len tých kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním mäsa a výrobou a predajom mäsových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavač, mäsiar

Počet rokov praxe

1

Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Spoľahlivosť
Chuť pracovať
Prax s vedením prevádzky výhodou
Zdravotný(potravinársky) preukaz nevyhnutnosťou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1706244  Dátum zverejnenia: 2.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri pohovore