Vedúci zmeny v kovovýrobe

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Dunajská Streda, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významnú spoločnosť v oblasti kovovýroby hľadáme šikovného Vedúceho zmeny na oddelenie Zvarovne/ Opracovania/ Montáže.
- Riadenie a organizovanie výrobného procesu na oddelení Montáže, alebo Zvarovne, alebo Opracovania kovov
- Zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a dodržiavanie kvality a kvantity výrobkov
- Starostlivosť o zverený tím 30 ľudí
- Vedenie, motivovanie a hodnotenie tímu
- Kontrolovanie dodržiavania pracovných postupov, bezpečnostných predpisov
- Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie v rámci svojich kompetencií
- Pravidelná komunikácia s riaditeľom závodu/ reporting

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- 13.ty a 14.ty plat v závislosti od hospodárskych výsldkov
- Zabezpečenie stravy priamo na pracovisku
- Práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

- Stredoškolské vzdelanie technického/ strojárskeho zamerania
- Prax na obdobnej pozícií
- Slovenský a Maďaský jazyk na aktívnej úrovni
- Orientácia na strojárstvo
- Ambicióznosť, prirodzená autorita
- Komunikatívnosť, dynamika, flexibilita

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3061212  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.