Manažér pre kľučového zákaznika

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Šaľa, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obchod
- Zodpovednosť za rozvoj obchodu v oblasti AUT / I&C / Elektro riešení a napĺňanie zverených cieľov s tým súvisiacich:
- Zásoba Práce
- Hrubý Obrat
- Pohľadávky

- Zodpovednosť za rozvoj zákazníckeho portfólia v zverenom segmente
- Rozvoj vzťahyov s kľúčovými koncovými zákazníkmi v oblasti energetiky, priemyslu a infraštruktúry za účelom podpory obchodu
- Vyhľadávanie obchodných prípadov s potenciálom predaja kompletnej produktovej ponuky spoločnosti (CAPEX / OPEX projekty, servis, MES systémy, NN rozvádzače pre priemysel a distribúciu el. energie)
- Zabezpečovanie plynulosti výmeny informácií ohľadne projektov a obchodných príležitostí medzi jednotlivými oddeleniami
- Monitoring situácie na trhu, sledovanie konkurenciu a zdieľanie informácie s kolegami alebo príslušnými oddeleniami
- Pripráva a sleduvanie zoznamu potenciálnych projektov

Stratégia
- Spolupracuje na príprave strategických plánov oddelenia ako aj obchodného plánu na nasledujúce obdobie.
- Spolupráca na príprave akčných plánov pre zvolený segment.
- Priprava rozvojových plánov na vybraných kľúčových zákazníkov.

Zaujímavé finančné ohodnotenie
Odborné vzdelávanie
Doplnkové dôchodkové sporenie
Bohatý sociálny program
 Ubytovanie formou bytov (platia sa iba energie)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosť problematiky Automatizácie technologických procesov.
- Orientačný prehľad v technických normách a zákonoch (hlavne Obchodný zákonník).
- Manažérske zručnosti (časový manažment, delegovanie, vedenie porád, riadenie pracovných tímov, zvládanie stresu, obchodné vyjednávanie).
 zodpovednosť, komunikatívnosť, prezentačné zručnosti, flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť, analytické myslenie, schopnosť tímovej práce.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3049382  Dátum zverejnenia: 8.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.