Manipulant - strojarsky priemysel - Rožňava -Pomocné práce

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Gmerská 585, 049 51 Brzotín, Košický kraj, okres Rožňava
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnacov do výroby v strojárskom odvetví,.
-práca vo výrobe - pomocné kovoobrábačské práce,
- brúsenie výrobkov, dokončovacie práce,
- čistiace práce na pracovisku,
- kontrola výrobkov, značenie materiálu a zhotovených výrobkov

- práca v stabilnom kolektíve zamestnancov,
- práca v medzinárodnej spoločnosti s tradíciou a stabilitou na trhu,
- možnosť osobného rastu
- uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností
- príplatky za sťažené prostredie
- možnosť prestupu do interného stavu klienta

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho CV na uvedenú e-mailovú adresu .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je zameraná na povrchové úpravy a spracovanie kovov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

- výhodou je preukaz - osvedčenie na VZV,
- práca s meradlami,
- práca na zmeny,
- zodpovednosť, precíznosť, trpezlivosť.
- predchadzajúce skúsenosti s prácou vo výrobe - strojarsky priemysel

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3036566  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou