Si po VŠ a hladáš prax ako Stavbyvedúci - Bratislava -Práca v stavebnom objekte - ziskaj prax pre svoju buducnosť

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Termín nástupu
31.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získaj prax po vysokej škole, nápomocné a prípravné práce pod vedením Stavbyvedúceho .
Náplň práce:
- rozdelovanie tímu, čítanie technických výkresov ,
-technický dozor nad montérmi, príprava na montáž,
- objednávanie materiálu, komunikácia s dodávateĺmi stavby,
Práca na PC - zadavanie výstupov do programu, - pravidelný report o realizovanom projekte.
- kontrola kvality vykonanej práce, vstupná aj výstupná kontrola

Iné výhody
- poskytnutie ubytovania
- poskytovanie celodennej diéty podľa zákona
- odmeny na základe vykonanej práce
- vzdelávanie
- kariérny rast
- 13. plat,
- Práca na THP
- firemná dovolenka,
- športové-kultúrne spoločenské akcie,
- 3. pilier

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj životopis: [email protected],
alebo nás navštívte osobne na pobočke v Košiciach, Mlynská 27 - McROY Jobliner

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je profesionálnou slovenskou stavebnou spoločnosťou, ktorá si svoju pozíciu na trhu vybudovala vďaka spojeniu kvality, odbornosti a kvalifikácie svojich zamestnancov.
Pokrýva širokú oblasť aktivít v stavebnom segmente zahŕňajúcom výstavbu občianskych, bytových, priemyselných a vodohospodárskych objektov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii je veľkou výhodou
- znalosťv oblasti stavebníctva - pozemné stavby
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- komunikatívnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3036537  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR