HR Specialist

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Headhunting
- Riadenie výberového procesu
- Aktívna spolupráca pri zabezpečovaní personálnych zdrojov podľa potrieb, nábor zamestnancov
- Znalosť Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy
- Nastavenie motivačného, odmeňovacieho a hodnotiaceho systému, jeho zastrešenie a úspešná implementácia
- Navrhovanie personálnych procesov a stratégií s cieľom zlepšenia hospodárskych výsledkov firmy
- Aktívna komunikácia a podpora vedúcich pracovníkov v súvislosti s HR procesmi
- Komplexné zabezpečenie HR administratívy
- Koordinácia a metodické spolupodieľanie sa na motivácii zamestnancov, rozvoji zamestnancov
- Reporting (nastavovanie KPI)
- Aktívna platová politika
- Training systému pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- Skúsenosti s náborom a prepúšťaním zamestnancov, s nastavovaním systémov odmeňovania a benefitov.

- Skúsenosti s headhuntingom podmienkou.

Osobnostné charakteristiky:
- Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť za svoju prácu, kreativita, zodpovednosť a bezúhonnosť, lojálnosť, aktívnosť, spoľahlivosť a presnosť, flexibilita, komunikatívnosť, pozitívny a empatický prístup k ľuďom.

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3034701  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.