Administratívna podpora pre odd. backoffice

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca na trhu v oblasti finančného sprostredkovania.
- Zabezpečovanie chodu recepcie, komunikácia, najmä telefonická a e-mailová komunikácia
- Riešenie požiadaviek klientov
- Práca podľa potreby vedúceho backoffice manažéra
- Vykonávanie administratívnych prác
- Vybavovanie prijatej a odoslanej pošty

- Práca v atraktívnom prostredí mesta
- Práca v príjemnom a mladom kolektíve
- Príspevok na stravovanie
- Platové ohodnotenie dohodou

Požiadavky na zamestnanca

- ukončené SŠ vzdelanie so zameraním obchod/administratíva/financie

Počítačové zručnosti:
- Ms Office, Outlook, e-mail - pokročilý

Osobné predpoklady:
- proaktívny prístup,
- komunikatívnosť,
- zodpovednosť, loajalita
- ochota príp. práce nad rámec pracovného času

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2962105  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.