Bezpečnostný analytik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významná spoločnosť v Bratislave hľadá bezpečnostného analytika pre oblasť informačných systémov a infraštruktúry.
- analýza bezpečnostných hrozieb a rizík úrovni OS, aplikácií, IKT infraštruktúry
- tvorba návrhov a odporúčaní ako predchádzať bezpečnostným hrozbám
- koordinovanie postupov pri riešení bezpečnostných incidentov
- vyhodnocovanie zraniteľnosti, hrozieb a rizík, testovanie možností prienikov
- tvorba bezpečnostných auditov a interpretácia ich výsledkov
- podpora pri tvorbe bezpečnostnej politiky a jej dokumentácie
- reporting v oblasti bezpečnosti
- eskalačný manažment

- prostredie medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- kariérny postup
- stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-skúsenosti s riešením bezpečnostných
incidentov
-skúsenosti s rôznymi vektormi a technikami útokov, ako napr. malware, trójske kone, exploit kits, ransomware, phishing, xss, sql injection, MIIM, brute force, DDoS
-skúsenosti s Unix/Linux, Windows platformami
- skúsenosti s používaním bezpečnostných nástrojov a zariadení
-skúsenosti s nástrojmi pre penetračné, systémové automatizované testy a bezpečnostnými auditmi

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2932313  Dátum zverejnenia: 15.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.