Manažér kvality

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj, okres Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za manažovanie a monitorovanie dosahovania cieľov kvality v rámci celej organizácie
- tvorba relevantnej SMK dokumentácie
- kontakt s dodávateľmi a zákazníkmi v otázkach kvality, riešenie reklamácií
- plánovanie kvalitatívnych postupov a analýz
- kontrola výrobných procesov, návrhy na zlepšenie a následná implementácia
- vedenie väčšsieho počtu zamestnancov : manažment podriadených pracovníkov, rozdeľovanie úloh
- manažment interných auditov
- intenzívna komunikácia v cudzom jazyku

- práca v medzinárodnej spoločnosti so stabilným miestom na trhu
- nadštandardné finančné ohodnotenie + benefity

Prosím zašlite svoj životopis v anglickom i slovenskom jazyku spolu s motivačným listom.

Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Z kapacitných dôvodov nie je možné osobne kontaktovať všetkých ostatných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii manažmentu kvality min. 3roky
- automotive sektor podmienkou
- znalosť nástrojov a štandardov kvality (8D, 5W, PPAP,SPC, ISO TS 16949 atď.), skúsenosti s riešením reklamácií
- anglický jazyk na pokročilej úrovni, nemecký jazyk na bežnej používateľskej úrovni
- skúsenosti s riadením väčšieho kolektívu
- zmysel pre detaily, zodpovednosť
- skvelé organizačné a plánovacie schopnosti
- flexibilita, ochota vycestovať na zahraničné SC

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2929912  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore