Senior konštruktér

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec, Trnavský kraj, okres Hlohovec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.
- Zodpovednosť za poskytovanie komplexných technických riešení
- Zodpovednosť za vytváranie manuálov k strojným zariadeniam = CE (certifikácia)
- Zodpovednosť za vypracovanie TCF (Technical Construction File)
- Skresľovanie náhradných dielov podľa potreby zákazníka
- Vykonávať zmeny vo výkresovej dokumentácii, asistencia pri projektoch
- Komunikácii s internými a externými dodávateľmi
- Poskytovať vstupy na prípravu CP (cenovej ponuky)
- Zastupovať nadriadeného v technických otázkach

- Stabilná zahraničná spoločnosť
- Každoročné mzdové prehodnotenie
- 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Príspevok do III. dôchodkového piliera
- Pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
- Finančná odmena za odpracované roky od 34 do 425 €
- Darčekové poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 50€/ročne
- Možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
- Organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
- Životné poistenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- VŠ technického zamerania
- Skúsenosti v danom odbore v rámci výrobného podniku – minimálne 2 roky
- Znalosť technických výpočtov, čítania technickej dokumentácie
- Znalosť CAD programov
- Samostatnosť, precíznosť, ochota cestovať

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2929156  Dátum zverejnenia: 11.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.