Junior manažér údržby

Manuvia, a. s.

Prievidza, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas Vášho skúšobného obdobia budete zameraný najmä na projekty zlepšovania v oblasti údržby a infraštruktúry s cieľom oboznámiť sa s našimi ľuďmi, procesmi a strojmi. Po skončení tejto doby je možné v rámci nášho oddelenia údržby alebo technického oddelenia postúpiť na seniornejšie pozície. Krok za krokom budete mať väčšiu zodpovednosť a:
• budete rozvíjať a realizovať rozpočet a akčný plán s cieľom udržať všetky inštalácie, zariadenia a infraštruktúry v dobrom stave
• budete organizovať všetky požadované úpravy na zariadeniach a strojoch s ohľadom na rozpočtové a časové vymedzenia, s cieľom zlepšovania a vývoja produktov
• budete riadiť a plánovať každodennú prácu kolektívu pracovníkov údržby spôsobom, aby nedochádzalo k poruchám na zariadení
• budete monitorovať prácu údržby, ktorá je zabezpečovaná externe subdodávateľom
• budete sa podieľať na dôležitých projektoch v oblasti infraštruktúry

• perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti,
• možnosť odborného a kariérneho rastu,
• každoročné prehodnotenie platu,
• pravidelné mesačné bonusy,
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• teambuildingy
• príjemné pracovné prostredie
• služobné vozidlo, mobilný telefón a notebook

Informácie o výberovom konaní

www.linkedin.com/in/martinajopekova

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

• medzinárodná automotive spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• relevantné pracovné skúsenosti s oddelením údržby vo výrobe
• dobré organizačné schopnosti, dynamický typ,
• zmysel pre zodpovednosť,
• vynikajúce schopnosti vo vedení ľudí
• angličtina na dobrej komunikačnej úrovni /každodenná komunikácia v AJ/
• chuť posúvať sa ďalej

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2891452  Dátum zverejnenia: 14.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou