Obchodno-technický zástupca /elektronika/, záp.SR

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 primárne vyhľadávanie nových obchodných partnerov, akvizície,
 plnenie stanovených obchodných cieľov, zodpovednosť za profit zvereného regiónu
 starostlivosť už existujúcich klientov, ktorými sú hlavne priemyselní výrobcovia elektronických zariadení, vývojárske spoločnosti, veľkoobchodní a maloobchodní predajcovia elektronických súčiastok, školy (predovšetkým laboratórne vybavenie),
 osobná komunikácia so zákazníkmi,
 práca výlučne formou home-office, keďže drvivú väčšinu pracovného času tvorí práca v teréne,
 prezentácia, propagovanie a predaj celkového portfólia spoločnosti,
 spracovanie zákazníckych dopytov a objednávok, komplexné riešenie cenových ponúk,
 poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom,
 každodenná komunikácia v anglickom jazyku,
 spolupráca s prideleným referentom, ktorý mu poskytuje support, spolupráca manažérom predaja, produktovými manažérmi a dodávateľmi,

 stabilná medzinárodná spoločnosť,
 flexibilný pracovný čas,
 13. plat,
 atraktívny odmeňovací systém,
 školenia,
 teambuildingové akcie v zahraničí
 jazykové kurzy,
 práca v príjemnom kolektíve,

Informácie o výberovom konaní

www.linkedin.com/in/martinajopekova

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

 medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodnou distribúciou elektronických súčiastok pre priemyselnú výrobu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

 SŠ resp VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru,
 výborné komunikačné a predajné schopnosti,
 príjemné vystupovanie,
 technické myslenie,
 flexibilita,
 chuť vzdelávať sa,
 samostatnosť,

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2852851  Dátum zverejnenia: 31.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou