Inšpektor elektrických zariadení

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, člena medzinárodnej spoločnosti, poskytujúcej inšpekčné a certifikačné služby hľadáme inšpektora elektrických zariadení.
- Vykonávanie prehliadok, riadenie, vyhodnocovanie alebo vykonávanie úradných skúšok a iných skúšok na vyhradených elektrických zariadeniach
- Posudzovanie projektových dokumentácií
- Výkon činností technického dozoru investora
- Výkon činností technickej due diligence

- Stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Priestor pre vlastné nápady
- Príjemné pracovné prostredie
- Profesionálny prístup

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vysokoškolské vzdelanie, odbor elektrotechnický
- Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
- Odborná prax pri výkone odborných prehliadok a odborných skúšok (revízií)

- Znalosť anglického jazyka
- MS Office - pokročilý
- Vodičský preukaz sk. B

- Veľkou výhodou je osvedčenie revízneho technika podľa § 24 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.

Osobnostné predpoklady:
- Ochota cestovať
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Analytické myslenie

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2847419  Dátum zverejnenia: 9.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.