Vedúci predajne úspešnej značky

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilina, Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Známa značka v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu domácich potrieb, železiarstva, náradia a potrieb pre byt, dom, záhradu, stavbu, dielňu a iného tovaru prijme vedúceho predajne.
- riadenie tímu predajne (20-30 pracovníkov)
- kontrola a podpora práce predajcov - komunikácia so zákazníkom, propagácia a predvádzanie tovaru, poskytovanie poradenstva zákazníkovi
- kontrola prípravy/úpravy tovaru, dopĺňania do regálov
- kontrola práce ostatných pracovníkov predajne - pokladňa, preberanie tovaru, dodacie listy, kusové zásielky, záručné listy, kontrola správy zvereného majetku úsekov, kontrola riešenia objednávok, kontrola inventarizácie a skladového hospodárstva.
- posilňovanie kontaktov so zákazníkmi

- pevná pracovná doba
- fixný plat
- variabilná zložka podľa výsledkov
- príjemný pracovný kolektív
- podpora rastu a vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

- úspešná prax v oblasti riadenia obchodu a predaja/prevádzky min. 3 roky
- riadiace schopnosti - prirodzený tím líder
- komunikatívnosť, prirodzenosť
- asertivita, empatia
- praktickosť - orientácia na výsledok

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2841867  Dátum zverejnenia: 6.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.