Vývojár pre integráciu IS

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Významná IT spoločnosť hľadá vývojára pre integráciu aplikácií.
- Vývoj aplikácií podľa zadanej špecifikácie a podľa projektového plánu.
- Deployment integračných/procesných aplikácií v heterogénnom prostredí podľa potrieb zákazníka

- kolektív skúsených expertov
- najmodernejšie technológie, platformy a frameworky
- atraktívna a motivujúca mzda

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min.3 roky návrh a vývoj Java2EE aplikácií na integračnej/procesnej platforme IBM (BPM,Process Server)
- znalosť návrhov v EAI (Enterprise Architecture Integration)
- znalosť UML, XML, WebServices, JavaServerFaces.
- základná znalosť princípov BPM modelovania
- komunikačné schopnosti
- práca v tíme aj samostatne podľa potreby
- zodpovednosť, flexibilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2780600  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.