HR generalista / Personálny a Mzdový špecialista

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Systematické nastavenie procesov v oblasti ľudských zdrojov.
- Podpora manažérov v pracovno-právnej oblasti.
- Spolupráca pri nastavovaní mzdovej politiky systému benefitov.
- Kompletný nábor nových zamestnancov, zabezpečenie nástupných a výstupných dokumentov.
- Koordinácia hodnotiaceho procesu a vytváranie plánu rozvoja zamestnancov v spolupráci s manažérmi jednotlivých oddelení.
- Reportovanie HR KPI smerom k materskej spoločnosti (absencia, fluktuácia, nadčasy, pracovné úrazy).
- Zabezpečovanie výstupného procesu zamestnancov z pracovného pomeru v súlade s platnou legislatívou.
- Starostlivosť o rozvoj kultúry, spokojnosť zamestnancov a v spolupráci s vedením spoločnosti vytváranie optimálneho pracovného prostredia.

- Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti.
- Bohatý systém odmeňovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca vo výrobnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Skúsenosti s oblasťou miezd nevyhnutnou podmienkou
- Systematickosť.
- Ambícia a možnosť pre rozvoj.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2758725  Dátum zverejnenia: 10.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.