C/C++ programátor

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
asap/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj SW/aplikácii pre embedované systémy,
- vývoj a práca na ovládačoch pre periférie (SD karta, displeje, USB, tlačiarne...),
- low level programovanie,
- vývoj multiplatformového portovateľného softvéru,
- práca na vývoji a inováciách pre medzinárodné projekty.

- prístup k najmodernejším technológiám
- práca na medzinárodných projektoch v stabilnej a rastúcej spoločnosti,
- perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu,
- motivujúce finančné ohodnotenie
- bohatý sociálny program
- flexibilná pracovná doba, home office, sick days

Informácie o výberovom konaní

sk.linkedin.com/in/ladislavkilian

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

- spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, pôsobiaca na trhu od roku 1991,
- pôsobiaca v oblasti vývoja elektronických zariadení, ako aj ich samotnej výroby,
- celkový počet zamestnancov do 150,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- vysokoškolské vzdelanie I. stupňa - telco, informatika, kybernetika,
- znalosť C/C++,
- skúsenosť s Linux/Unix,
- anglický jazyk,
- záujem o technológie (I2C, DMA, SPI, USB...),
- záujem o architektúru procesorov (skúsenosti s architektúrou ARM sú výhodou).

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2746893  Dátum zverejnenia: 9.1.2017