Farmaceutický laborant pre: Bratislava / Zlaté Moravce

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, okres Zlaté Moravce, okres Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv podľa pokynov farmaceuta
- vydávanie a predaj zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne
- poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu
- kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia
a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- sledovanie exspirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti ako aj so zodpovednými magistrami v jednotlivých lekárňach
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným
- pri práci dodržiava ustanovenia platného liekopisu, zákona č. 362/2011 Z. z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach v znení neskorších predpisov, vyhlášky č. 129/2012 o požiadavkách na správnu lekárenskú prax, ustanovenia zákona č. 139/1998 Z. z. o omamných látkach,
psychotropných látkach a prípravkoch v znení neskorších predpisov a ustanovenia ostatných zákonov súvisiacich s poskytovaním lekárenskej starostlivosti a právne normy vzťahujúce sa na poskytovanie lekárenskej starostlivosti

- nákup voľnopredajných liekov a sortimentu v lekárni za nákupnú cenu
- motivujúca variabilná zložka mzdy
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť športového vyžitia mimo práce
- finančná podpora kreditového vzdelávanie zamestnancov
-pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov
-plánovaný kariérny rast v rámci celej spoločnosti
-poplatok v komorách za našich kolegov hradíme na 100%
- príspevok na stravné lístky
- finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní

Informácie o výberovom konaní

Kľúčové kompetencie:
schopnosť rozhodovať sa, schopnosť implementácie zákonov do praxe, koncepčné myslenie, iniciovanie riešenia problémov, schopnosť učiť sa a napredovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta, ktorý je najväčšou lekárenskou sieťou v kontinentálnej Európe , kde kladú dôraz na vysoko kvalifikované služby od skúsených profesionálov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- schopnosť priamej a otvorenej komunikácie,
- tímový duch,
- schopnosť stanovovania priorít,
- organizácia práce,
- riešenie sťažností,
- samostatnosť, iniciatívnosť/proaktivita,
- spoľahlivosť,
- zodpovednosť,
- ústretovosť,
- lojálnosť,
- pozitívne myslenie,
-sebareflexia
- zvládanie problémových zákazníkov

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2700239  Dátum zverejnenia: 26.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou