Supervízor údržby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Komárno, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti komunikácia s externými dodávateľmi a inštitúciami?

Máte chuť riešiť rôzne situácie vyžadujúce identifikáciu a výber riešení aplikovaním získaných vedomostí a na základe skúseností?

Viete motivovať a aktivovať podriadených k lepším pracovným výkonom?

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti potravinových produktov hľadáme do výroby Supervízora údržby s takýmito zodpovednosťami:
- Vykonávať a organizovať servisné služby na výrobných a nevýrobných zariadeniach
- Zabezpečiť plynulý, bezporuchový a efektívny chod strojov a zariadení a spolupracovať na realizácii investičných projektov
- Používanie a zavádzanie metodológie TPM (Total productive management)

Kľúčové zodpovednosti:
• zabezpečiť správnu prevádzku technologických a prídavných zariadení
• riadiť a kontrolovať vykonávanie inšpekcií
• koordinovať, riadiť a dozerať na činnosti údržby v zmysle plánu údržby
• zabezpečiť zmenových mechanikov, elektrikárov a PLC programátorov na každú zmenu
• dávať pracovné pokyny zmenovým mechanikom, elektrikárom a PLC programátorom
• spravovať výplaty
• zabezpečovať školenia
• plánovať a pripravovať generálne opravy
• prevzatie zariadenia od dodávateľa po osadení
• špecifikovať náhradné diely, komponenty a materiály potrebné pre údržbu a opravu, vyhodnotenie cenových ponúk, tvorba objendávok dodávateľom, kontrola
• viesť záznamy o chode oddelenia údržby podľa TPM (Total Productive Management) požiadaviek
• používať filozofiu, princípy, metodológiu a zásady TPM

- práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti so širokým portfóliom produktov,
- firemné akcie
- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- systém benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba potravinových produktov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• rôzne situácie vyžadujúce identifikáciu a výber riešení aplikovaním získaných vedomostí a na základe skúseností
• samostatnosť
• komunikatívny ale zodpovedný typ
• vedieť motivovať podriadených

Zručnosti:
- VŠ druhého stupňa, technického zamerania,
- Osvedčenie: Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky podľa § 23
- Práca s počítačom – MS Office, SAP - výhodou,
- Anglický jazyk – slovom aj písmom,
- Znalosť TPM - výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2697389  Dátum zverejnenia: 19.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou