Servisný technik (kogeneračné jednotky)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Levice
Termín nástupu
asap/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 inštalácia zariadení – energetických systémov (dieselové elektrocentrály, záložné
zdroje UPS, plynové elektrocentrály, priemyselné, plynové motory, záložné zdroje
pre zdravotníctvo a poľnohospodárstvo...),
 zodpovednosť za realizáciu servisných zákaziek, záruk, predpredajného servisu,
zákazníckych zmlúv,
 koordinácia a riadenie subdodávateľov pri inštaláciách zariadení,
 odstraňovanie porúch zariadení,
 vykonávanie pravidelného servisu, predkladania ponúk na servis zariadení,
 výber náhradných dielov a spotrebného materiálu pre servis zariadení,

 finančné odmeny na mesačnej báze (dodržiavanie termínov, disciplína,
spoľahlivosť, reporting...),
 finančné odmeny na štvrťročnej báze (dodržanie riadnych termínov pri
odovzdaní dieselagregátorov, kogeneračných jednotiek, sales aktivity...),
 13. plat,
 jazykové kurzy prípadne 50% spoluúčasť na jazykových kurzoch,
 finančný bonus pri úspešne ukončenom projekte,
 teambuildingy, školenia v zahraničí (Nemecko, Španielsko),
 príspevky zo sociálneho fondu na dovolenku, pri narodení dieťaťa, pri
odpracovaných rokoch, pri jubileách, kompenzácie pri dlhodobej PN,
 finančné benefity a dovolenka nad rámec ZP pri kľúčových zamestnancoch,

Informácie o výberovom konaní

sk.linkedin.com/in/ladislavkilian

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

 medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1993,
 vedúca spoločnosť na trhu energetických systémov v Slovenskej republike,
 na trh prináša najmodernejšie technológie a know-how svetoznámych výrobcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

 min. stredoškolské vzdelanie technického smeru,
 znalosť problematiky, predošlá prax na rovnakej alebo obdobnej pozícii,
 anglický ALEBO nemecký jazyk na aktívnej úrovni,
 odborná spôsobilosť podľa vyhlášky MPSV SR č. 508/2009 Z.z. §22 – Samostatný elektrotechnik alebo §23 – Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie
prevádzky – veľká výhoda,
 ovládanie práce s balíkom MS Office (Word, Excel),
 vodičský preukaz typu B,
 samostatnosť,
 komunikatívnosť,
 organizačné schopnosti,
 manuálna zručnosť,
 technické myslenie,
 zodpovednosť,

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2655334  Dátum zverejnenia: 22.8.2016