Špecialista grafického centra

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:
  • Tímového hráča so SOU/SŠ vzdelaním, umelecko – priemyselný dizajn, priestorová tvorba
  • Tvorivé myslenie, kreativita, organizačné schopnosti
  • S profesionálnou starostlivosťou o našich zákazníkov – tj. ochotného, ústretového, s príjemným vystupovaním
  • So záujmom o oblasť vybavenia kúpeľní, obkladov a dlažieb (prax v obore vítaná, nie je však podmienkou)
  • Tvorba grafických 3D návrhov , priestorová tvorba, tvorivá činnosť, predajné zručnosti

  • Motivujúce platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch, bližšie informácie o platových podmienkach budú upresnené pri osobnom pohovore
  • Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
  • Zaujímavé a dynamické zamestnanie v mladom kolektíve
  • Úvodné zaškolenie, následne - pravidelné školenie v oblasti sortimentu a zákazníckeho servisu
  • Systém zamestnaneckých výhod

Požiadavky na zamestnanca

  • Spoľahlivého a časovo nezávislého
  • Vodičský preukaz sk.B
  • práca na PC - znalosť 2D/3D programov (Domus3D, SketchUp, CINEMA4D, CAD-systémy, ADOBE - prípadne iné grafické editory, MS OFFICE).

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2646832  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.