Krompachy -1(ranná) zmena - Kotlár/energetik (technický pracovník)

Manuvia, a. s.

Krompachy, Košický kraj, okres Levoča, okres Gelnica, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie opravárenskej čaty pri opravách zložitých uzlov hutníckych zariadení,
- Dohľad a evidencia pri opravách technologických zariadení vo výrobe nežel. kovov hydrometalurgickým spôsobom
- Dohľad nad diagnostikovaním a odstraňovaním závad na hydraulických a pneumatických systémoch, najzložitejších obrábacích strojov, valcovacej linky pre výrobu drôtov, dúchadiel, kompresorov, vývev a pod.
- zodpovednosť za plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

- ranná zmena,
- základná brutto mzda,
- pohyblivá zložka

- pohyblivá zložka,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť stavia na dlhodobých tradíciách v regióne Spiša, ktorý sa vyznačuje dlhodobou hutníckou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

- minimálna prax pri obsluhe plynových kotlov 3 roky,

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2642116  Dátum zverejnenia: 12.7.2016