Plánovač kvality nakupovaných dielov - APQP

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Prievidza

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné plánovanie kvality s dodávateľmi podľa platných popisov procesu.
- Samostatné projektové a monitorovacie aktivity v procese SQR na včasné odhalenie odchýlok a oneskorení, vyžadovanie a monitorovanie dohodnutých opatrení.
- Kontrola a zaistenie dohodnutých špecifikácií kvality podľa QVP u dodávateľa.
- Samostatná koordinácia a vypracovanie analýz pri kvalitárskych problémoch nakupovaných dielov v projektovej fáze, prípadne v sériovej výrobe ako aj zavedenie a monitorovanie opatrení v spolupráci so zákazníckym tímom a dodávateľom.
- Organizácia, vypracovanie a zhodnotenie prebratia procesov jednotlivých dielov.
- Zhodnotenie a uvoľnenie prvých nakupovaných dielov ako aj zmenových konaní.
- Spolupráca pri analýzach zhotoviteľnosti vo vývojovej fáze s aktívnym zapracovaním poznatkov do technickej dokumentácie.
- Zaistenie a implementácia procesov spoločnosti a podpora pri uplatňovaní systémov v zákazníckom tíme pri účasti na interných a externých auditoch.
- Kontrola zmlúv a špecifikácií v bodoch týkajúcich sa kvality.
- Zhodnotenie a monitorovanie skúšobných konceptov na strane dodávateľov.

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Príležitosti kariérneho rastu.
- Participácia na zaujímavých projektoch.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, zameranie na manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2573571  Dátum zverejnenia: 29.9.2016